Gönderen Konu: Onur "Tiger" Kaplan  (Okunma sayısı 82 defa)

  • İleti: 5
Onur "Tiger" Kaplan
« : Mart 20, 2020, 08:11:27 ÖÖ »
Onur "Tiger" Kaplan

Doğum yeri: Kayseri
Doğum Yılı:26 Nisan 1990                                                                                                                                     
Uyruk:Türk
Göz Rengi:Yeşil
Boy:175cm
Kilo:94 kg
           


     Yağmurlu bir Nisan akşamında dünyaya gelen Onur'a adını babası verdi.Kayseri'nin küçük bir ilçesinde çiftçilikle uğraşan ailesi nesiller boyu bu işi sürdürüyordu. Küçüklükten beri bir çiftliğin içinde büyümenin Onur'a büyük faydaları olacaktı. Zamanla tarla ekip biçmeyi büyük/küçük baş hayvanlarla ilgilenmeyi iyice öğrenen Onur, 20 yaşına geldiğinde bütün çiftlik işlerini devraldı. Onur'un en büyük hobilerinden biriside motor sürmekti. Adeta hayatının bir parçası haline gelen motor tutkusu Onur'u zamanla motor kulüplerine yönlendirdi.

     2010 yılının Haziran ayında Onur "Hells Angels Türkiye" şubesine katılmak için Antalya'ya doğru yola çıktı. Onur artık Antalya'da kalbinin varolmak için çarptığı yerdeydi. İlk başlarda kulübün içerisinde zaman geçirmeye başlayan Onur 2 yılın ardından kulübe kabul görerek yeleğini giydi. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ SANSÜR (Sadece Emniyet Genel Müdürlüğü Resmi Kayıtlarından ulaşılabilir.) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     Tarih 2016'yı gösterdiğinde Onur "Hells Angels" motor kulübünün resmi bir üyesiydi. Antalya'da çok sıkı dostluklar edinmişti ve artık yeni evi orasıydı. Şehir içerisinde Kan bağışları, Lösemili çocuklar için yardım kampanyaları ve Huzur evlerini ziyaretler gibi düzenlediği çeşitli sosyal aktiviteler sayesinde Onur, Antalya halkı tarafından tanınan birisi haline gelmişti.

     Tarih 2020 Mart ayını gösterdiğinde Onur kulüp başkanının isteği üzerine İstanbul'a doğru yola çıktı. [Arşiv Kayıt Sonu]


    Sahip Olunan Belgeler:

İlk Yardım Sertifikası
Geçerlilik tarihi: Mart 2023
"Kişinin ilk yardım ve uygulama açısından yeterli olduğunu belirtmek amaçlık sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış belge."

Dağcılık ve Arama Kurtarma sertifikası
Geçerlilik tarihi: Mart 2021
"Dağcılık eğitimi, arama ve kurtarma faliyetleri eğitimine katılım belgesi."

Basketbol Lisansı
Geçerlilik tarihi: Mart 2023
"Kişinin basketbol oyunculuğu için aldığı Resmi Maçlara girebilir ibaresi bulunan belge."

Kick Boks Lisansı
Geçerlilik tarihi: Mart 2023
"Kişinin boks sporu için aldığı Resmi Maçlara girebilir ibaresi bulunan belge."

  • İleti: 186
Ynt: Onur "Tiger" Kaplan
« Yanıtla #1 : Mart 20, 2020, 09:27:06 ÖÖ »
Başarılar